Weekend z drużynami WKS GRYF Wejherowo.

Przed nami kolejny weekend z piłką nożną w wykonaniu drużyn piłkarskich WKS GRYF Wejherowo.

Zapraszamy do zapoznania się z piłkarskim rozkładem na najbliższy weekend 26/27 marzec 2022r.

W sobotę jako pierwsi zaprezentują się zawodnicy 1 ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz.

Stadion WKS GRYF Wejherowo Wzgórze Wolności 1, godz. 11:00.

WKS GRYF Wejherowo – MKS Gryf Tczew

Natomiast dwie godziny później wyjdą na sztuczną nawierzchnię Stadionu Narodowego Rugby nasi seniorzy. W ramach rozgrywek 4 Ligi RWS INVESTMENT GROUP żółto-czarni rozegrają mecz z rezerwami Gdyńskiej Arki w kolejce nr 20. Arka na pozycji nr 5(spadek o dwa oczka), WKS na pozycji nr 11(awans o trzy pozycje).

Arka II Gdynia – WKS GRYF Wejherowo

O godzinie 15:15 czas na mecz 1 ligi B1 Juniora Młodszego. Mecz wyjazdowy czeka pogromcę Raduni Stężyca. Jaki wynik padnie przy ulicy Toruńskiej w Malborku. Obie ekipy zagrają na murawie sztucznej.

Pomezania Malbork – WKS GRYF Wejherowo

W niedzielne popołudnie na Wzgórzu Wolności zobaczymy rezerwy Gryfa Wejherowo. W ramach rozgrywek seniorskiej klasy A, 15 kolejka spotkań.

WKS GRYF Wejherowo – Pomorzanin ERRA Gdynia

Weekendowe granie zamykają trampkarze C2. O godzinie 16:30 w Gdyni przy ulicy Nauczycielskiej, zagrają :

Gdyńska AP Dąbrowa – WKS GRYF Wejherowo

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i naszego fanpage.

1921 Historia, która trwa …