mks-wladek

Utworzono:

15.08.2023

MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO – AKADEMIA SPORTU KOLBUDY 0:0

Po dwóch porażkach dziś zremisowaliśmy z Akademią Sportu Kolbudy. Dopisujemy sobie punkt, choć możemy czuć mały niedosyt. Zabrakło odrobiny szczęścia i przede wszystkim skuteczności.

Relacja minutowa:

5’ akcja zainicjowana przez braci Dawidowskich, Klecha uderza bardzo niecelnie;

8’ Klecha trafia w bramkarza po dograniu piłki przez Kacpra Dawidowskiego;

10’ Szymański do Proeny, piłka trafia w boczną siatkę;

15’ po długim rogu, tuż przy słupku uderza Sierzputowski;

17’ w słupek, z zaskoczenia trafia Dawidowski Szymon;

22’ Wasilewski oddaje strzał na naszą bramkę, piłkę wyłapuje Miotk;

25’ dośrodkowuje Szymon Dawidowski, głową obok bramki strzela Proena;

27’ z ok 30m uderza Kacper Dawidowski, piłka w rękach bramkarza Kolbud;

28’ z rzutu wolnego groźnie strzela Kugiel, piłkę nad poprzeczkę przenosi Miotk;

32’ dośrodkowuje Klecha, Proena zablokowany przez obrońców;

35’ „setka dla Kolbud”, Wasilewski w sytuacji sam na sam z Miotkiem, próba lobu nieudana. Piłkę wyłapuje Piotr;

36’ „setka dla MKS-u”, Dettlaff uruchamia Szymona Dawidowskiego, piłkę odbija bramkarz, dobitka Proeny, Arek trafia w nogi obrońcy;

41’ bardzo nieudana próba strzału Klechy;

44’ Igor Czyż do Klechy, z trudem piłkę wyłapuje bramkarz Kolbud;

48’ zza szesnastki uderza Gaszka, Miotk sparował piłkę na rzut rożny;

51’ z dalszej odległości na strzał decyduje się Klecha, jednak sporo.. niecelnie;

63’ na bramkę rywali uderza Kacper Dawidowski, piłkę wyłapuje bramkarz;

66’ z ok 18m nad poprzeczką strzela Proena;

67’ Klecha do Proeny, główka Arka niecelna;

70’ „setka dla MKS-u”, dwie kolejne niewykorzystane okazje bramkowe. Zza szesnastki uderza Kacper Dawidowski, piłkę z trudem nad poprzeczkę przenosi Michałowski. Po chwili z pięciu metrów głową strzela Proena, łapie Michałowski;

73’ zaskakujące uderzenie Dettlaffa, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym duże zamieszanie w polu karnym, nie wykorzystujemy tego;

87’ to powinna być bramka, dośrodkowuje Igor Czyż, piłki głową na piątym metrze nie sięga Proena;

88’ kolejne zamieszanie w polu karnym rywali po rożnym wykonywanym przez Klesera, ponownie piłka nie wpada do siatki Kolbud;

90+1” „setka dla MKS-u”, Szymon Dawidowski dogrywa piłkę na piąty metr, Proena… fauluje obrońcę;

90+2’ mało brakowało a piłka wpadłaby do „naszej siatki”. Gołubiński wybijając ją trafił w obrońcę, odbita futbolówka mija bramkę i wysuniętego Miotka;

90+5’ koniec zawodów.