Gryf Wejherowo Gospodarze

Dawid Kowalski Drugi trener

Trener

Obserwatorem Pomorskiego ZPN był Pan Roman Anastaziak

Czas doliczony do I połowy: 0min.

Czas doliczony do II połowy: 4min.

19.11.2023

GRYF WEJHEROWO - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 0:1 (0:1)

Bramki: Kwaśnik Marek 5’

Po zawirowaniach z poprzednim naszym meczem udaliśmy się do Wejherowa. Gryf na fali siedmiu kolejnych zwycięstw, my natomiast nie wygraliśmy od dziewięciu kolejek. W tym niełatwym dla nas okresie zespół chciał udowodnić i pokazać wszem i wobec, że umiemy grać w piłkę „na boisku z dwoma bramkami”!!!

Warunki atmosferyczne sprawiły, że ciężko się dziś grało. Pomimo to oba zespoły pokazały kawałek dobrego futbolu. Mecz ułożył się dla nas wyśmienicie. W piątej minucie kapitalną bramkę z ok 25m zdobył Marek Kwaśnik (stadiony świata). Uważna gra w defensywie i opanowanie środka boiska zmusiło zespół gospodarzy do gry bokami co stwarzało pewne zagrożenie. W trzydziestej ósmej minucie „setki” w sytuacji sam na sam z golkiperem Wejherowa nie wykorzystuje Szymon Dawidowski.

Po przerwie obraz gry się nie zmienia. Gryf stara się konstruować akcje, jednak z finalizacją ma już bardzo duży problem. My natomiast nie wykorzystujemy kolejnych dwóch „setek” (Klecha) a szkoda bo mogło być „po meczu”… W ostatnich dwudziestu minutach Gryf „przycisnął”, jednak poza dwoma sytuacjami Macieja Leske i dwoma zamieszaniami podbramkowymi niewiele wskórał wobec pewnej gry naszej defensywy i Piotra Miotke.

Brawo ZESPÓŁ, brawo TRENER. My nigdy nie poddajemy się!!!

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Kleser Krzysztof, Formella Oskar, Czyż Igor (M) - Dawidowski Szymon (M), Bigott Tomasz, Dawidowski Kacper, Kwaśnik Marek (C), Klecha Dominik - Proena Arkadiusz

Zmiany: 75’ Dettlaff Dawid za Bigott Tomasz, 89’ Bizewski Konrad (M) za Proena Arkadiusz

Nie zagrali: Klebba Kacper (M), Czyż Tymoteusz (M), Burzyński Bartosz, Grapp Tomasz, Gappa Krzysztof

Żółte kartki: Leske Maciej 2 - Czyż Igor, Kwaśnik Marek, Dawidowski Szymon