Chojniczanka II Chojnice - MKS SOLAR Władysławowo

Chojniczanka II Chojnice Gospodarze
MKS SOLAR Władysławowo Goście

31.03.2024

CHOJNICZANKA II CHOJNICE - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 1:2 (0:0)

Bramki: Skonieczny Kacper 64’ – Bizewski Mikołaj 60’, Klecha Dominik 74’

Do meczu przystąpiliśmy bez pauzujących za kartki Cezarego Gołubińskiego, Michała Piesika oraz kontuzjowanego Kacpra Dawidowskiego. Na ławce rezerwowych z urazem mecz rozpoczął Arkadiusz Proena.

Zawody rozegrano na sztucznej nawierzchni „Modrak” w Chojnicach. Od początkowego gwizdka arbitra młody zespół rezerw Chojniczanki starał się częściej utrzymywać przy piłce. Ich akcje kończyły się jednak w „szesnastce” i były bardzo nieskuteczne. Więcej sytuacji bramkowych miał nasz zespół. Dwukrotnie „setek” nie wykorzystał Dominik Klecha i raz Przemysław Szymański. Natomiast Chojniczanka mogła wyjść na prowadzenie w trzydziestej trzeciej minucie. Jednak w sytuacji sam na sam pojedynek z Marcinem Trojanowskim wygrał Piotr Miotk.

W sześćdziesiątej minucie wychodzimy na prowadzenie. Przy asyście Marka Kwaśnika piłkę w siatce umieszcza Mikołaj Bizewski. Radość trwała cztery minuty. Do wyrównania doprowadza Kacper Skonieczny. Po chwili za drugą żółtą kartkę z boiska wylatuje Tomasz Bigott. Trener Michał Smarzyński dokonuje kolejnych zmian. Trójka nowych zawodników (Czyż Tymoteusz, Bizewski Konrad, Proena Arkadiusz) doskonale wkomponowała się w zespół. W siedemdziesiątej czwartej minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Gola na wagę trzech punktów przy asyście Proeny zdobył Dominik Klecha. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W ostatnich dziesięciu minutach mogliśmy pokusić się o trzecią bramkę (Bizewski Konrad, Proena).

Z trudnego terenu przywozimy do Władysławowa jakże ważny komplet punktów. BRAWO ZESPÓŁ.

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Formella Oskar, Kleser Krzysztof, Czyż Igor (M) - Srok Przemysław, Kwaśnik Marek (C), Dettlaff Dawid, Szymański Przemysław - Bizewski Mikołaj (M) - Klecha Dominik

Zmiany: 46’ Bigott Tomasz za Dettlaff Dawid, 61’ Czyż Tymoteusz (M) za Bizewski Mikołaj, 69’ Bizewski Konrad (M) za Szymański Przemysław, 73’ Proena Arkadiusz za Srok Przemysław

Nie zagrali: Szweda Jan (BR), Burzyński Bartosz, Mazur Oleh, Yarmantovich Aliaksandr

Żółte kartki: Żywicki Jakub, Lemańczyk Filip, Meyer Mateusz - Klecha Dominik, Miotk Piotr, Bigott Tomasz 2