Zostań zawodnikiem/zawodniczką

Zostań zawodnikiem/zawodniczkom

WKS Gryf Wejherowo !!!

Nabór do naszego klubu trwa cały rok, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych piłkarzy i piłkarki do rozpoczęcia swojej piłkarskiej przygody, albo kontynuowania jej właśnie z nami.

Czekamy na maluszki od 4-ego roku życia, aż po 17-letnich juniorów, czy również seniorów.

Treningi w Gryfie Wejherowo to możliwość regularnego ruchu, ćwiczeń, poprawiania umiejętności technicznych, motorycznych itd., ale też integracja w grupie rówieśników i świetna zabawa.

Zawodnicy nasi przechodzą testy szybkości lokomocyjnej, siły eksplozywnej, pomiary wytrzymałości szybkościowej, ocena szybkości i wytrzymałości, indywidualna analiza tlenowa, testy MTSF biegi pomiarowe na krótkich i długich dystansach, testy mentalne.

„Wychodząc naprzeciw aktualnie panującym trendom i my monitorujemy i kontrolujemy proces szkolenia każdego zawodnika. Analizujemy potencjał motoryczny i techniczno - taktyczny, koordynację ruchową, rytmikę biegu oraz zaawansowanie techniczne, dzięki czemu wiemy jak odpowiednio dopasować trening indywidualny do potrzeb danego zawodnika czy zawodniczki – Trener przygotowania motorycznego LG”.

Zapraszamy do kontaktu:

Wojciech Bork 606 351 019

Zapraszamy wszystkich chłopaków z rocznika 2012 chcących podnosić swoje umiejętności piłkarskie, o zapisywanie się w Szkole Podstawowej nr 5 do klasy sportowej o profilu piłki nożnej. Zajęcia z W-f (10 godz tygodniowo) prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów ( nauczycieli ) po kursach UEFA.