MKS SOLAR Władysławowo - Anioły Garczegorze

MKS SOLAR Władysławowo Gospodarze
Anioły Garczegorze Goście

06.04.2024

MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO – ANIOŁY GARCZEGORZE 1:0 (0:0)

Bramki: Ronkowski Przemysław 65’

Przed meczem problemów kadrowych ciąg dalszy. Do meczu przystąpiliśmy bez pauzujących za kartki Cezarego Gołubińskiego, Dominika Klechy i Tomasza Bigotta. Nadal kontuzjowany jest reżyser gry Kacper Dawidowski. Na dokładkę nieobecny był Krzysztof Kleser. Z urazem wystąpił natomiast Arkadiusz Proena.

Wobec powyższych problemów z odpowiednim ustawieniem zespołu musiał się zmierzyć trener Michał Smarzyński. Dzisiejsza nasza gra nie wyglądała dobrze. W pierwszej połowie dominacja przyjezdnych była szczególnie widoczna. Trzykrotnie od straty bramki uratował nas w beznadziejnych sytuacjach Piotr Miotk a raz poprzeczka.

Po zmianie stron gra nieco się wyrównała. Mieliśmy jednak problem z grą w szesnastce rywali. Trener i trafił ze zmianami w odpowiednim czasie. Jedyna bramka w meczu padła po akcji rezerwowych. W sześćdziesiątej piątej minucie piłkę w siatce umieszcza dopiero co wprowadzony na boisko Przemysław Ronkowski a asystuje mu Konrad Bizewski. Grając ambitnie do końca meczu zgarniamy komplet punktów!

Nie notujemy porażki w piątym kolejnym meczu! BRAWO ZESPÓŁ!

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Piesik Michał, Formella Oskar, Mazur Oleh - Srok Przemysław, Kwaśnik Marek (C), Czyż Igor (M), Szymański Przemysław - Bizewski Mikołaj (M) - Proena Arkadiusz

Zmiany: 57’ Bizewski Konrad (M) za Szymański Przemysław, 61’ Czyż Tymoteusz (M) za Bizewski Mikołaj, 64’ Ronkowski Przemysław za Formella Oskar, 76’ Dettlaff Dawid za Proena Arkadiusz, 89’ Nowicki Eryk (M) za Srok Przemysław

Nie zagrali: Szweda Jan (BR), Yarmantovich Aliaksandr

Żółte kartki: Pankiewicz Adam, Mazur Oleh - Narewski Artur, Leśko Dawid, Parzych Tomasz, Kowalski Dawid 2