MKS SOLAR Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice

MKS SOLAR Władysławowo Gospodarze
Chojniczanka II Chojnice Goście

27.08.2023

MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO – CHOJNICZANKA II CHOJNICE 1:3 (0:3)

Bramki: Proena Arkadiusz 67’ - Trojanowski Marcin 2’, Wróblewski Adam 30’, Meyer Mateusz 32’

Zabrakło dziś kilku zawodników. Do początkowego gwizdka arbitra trwała „walka z obsadą” na pozycji bramkarza. Pięciu nominalnych bramkarzy było niedostępnych… Ostatecznie pomiędzy słupkami stanął zawodnik z pola Arkadiusz Proena… W połowie drugiej połowy zmienił go Jan Szweda.

Fatalnie rozpoczęliśmy te zawody. Już w drugiej minucie tracimy bramkę w wyniku złego dogrania Igora Czyż do Kacpra Dawidowskiego. Wykorzystał to doświadczony Marcin Trojanowski. W kolejnych minutach było jeszcze gorzej. W trzydziestej minucie „krycie w szesnastce” stracili nasi środkowi obrońcy. Wynik spotkania podwyższa Adam Wróblewski. Mijają dwie minuty i mamy trzeci błąd w liniach defensywnych. Nieporozumienie Proeny i Igora Czyż skrupulatnie wykorzystuje Mateusz Meyer. Budzimy się w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy kiedy to trzykrotnie bramce rywali zagroził Klecha. Tragiczne i złe czterdzieści pięć minut pod każdym względem w naszym wykonaniu.

Od początkowych minut na boisku pojawia się trzech nowych zawodników. I trzeba przyznać, że cała trójka „pociągnęła zespół”. W tej odsłonie meczu przeważaliśmy. Stać nas było jednak tylko na strzelenie jedynego gola autorstwa „bramkarza / napastnika” Arkadiusza Proeny.

Był to nasz najgorszy występ w pięciu kolejkach czwartej ligi. Mamy problemy, to widać i na boisku a także i z trybun.

APEL – popsuć coś zanim tak naprawdę powstało jest łatwo… dużo gorzej naprawić. Ostudźmy gorące głowy w zarządzie, sztabie trenerskim i samych zawodników. TYLKO MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO! I te hasło może tylko uratować seniorską piłkę we Władysławowie!

Proena Arkadiusz - Dettlaff Dawid, Gołubiński Cezary, Piesik Michał, Czyż Igor (M) - Szymański Przemysław, Kwaśnik Marek (C), Czyż Tymoteusz (M), Dawidowski Kacper, Klecha Dominik - Dawidowski Szymon (M)

Zmiany: 46’ Bizewski Konrad (M) za Szymański Przemysław, 46’ Bizewski Mikołaj (M) za Czyż Igor, 46’ Hoffmann Michał za Czyż Tymoteusz, 64’ Szweda Jan za Dawidowski Szymon, 77’ Grzenkowicz Sebastian za Dettlaff Dawid

Żółte kartki: Kwaśnik Marek, Gołubiński Cezary, Klecha Dominik – Romanik Jakub, Trojanowski Marcin, Madej Kacper

Czerwone kartki: Brak