Pierwszy sparing za nami.

Zespół WKS GRYF II Wejherowo jest już po pierwszym meczu kontrolnym, który zapoczątkował przygotowania do nowego sezonu rozgrywkowego 2023/2024.

Przeciwnikiem żółto-czarnych była drużyna Orkana Rumia. Mecz zespoły rozegrały na boisku o sztucznej murawie przy Bukowej w Rumi. Sztaby szkoleniowe uzgodniły, iż mecz kontrolny odbędzie się w trzech 30minutowych połowach.

MKS Orkan Rumia – WKS GRYF II Wejherowo 2:2 (1:0) (1:2) (0:0)

Obie bramki dla gryfitów strzelił Dawid Pilarski (druga bramka z rzutu karnego)

Składy WKS-u w poszczególnych połowach:

1połowa

Pacanowski Szymon, Pranczk Kamil, zawodnik testowany, Szymański Maciej, Markowski Michał, zawodnik testowany, Rompca Jakub, Rietz Dominik, zawodnik testowany, Leja Dominik,zawodnik testowany.

2połowa

Przeplasko Robert, Kałuski Jakub, Rompca Jakub, Szymański Maciej, Pranczk Kamil, Rietz Dominik, zawodnik testowany, Pilarski Dawid, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Leja Dominik.

3połowa

Przeplasko Robert, Pranczk Kamil, Szymański Maciej, zawodnik testowany, Markowski Michał, zawodnik testowany, Hebel Dawid, Rompca Jakub, Pilarski Dawid, Elwardt Patryk, zawodnik testowany.

W tym tygodniu zaplanowane są jeszcze dwa kolejne mecze sparingowe. W czwartkowy wieczór przeciwnikiem ma być drużyna Stolemu Gniewino, w niedzielę natomiast sparingpartnerem będzie AP KP Gdynia.

1921 Historia, która trwa ….