Nie tym razem.

Pucharowy mecz rezerw był z tych gatunku, który nie powinno się zejść z płyty boiska pokonanym.

Jakby to powiedziała legenda polskiego mikrofonu " niewykorzystane sytuacje zemściły się".

Kto z kibiców przybył w środowy wieczór na obiekty sportowe w Luzinie aby obejrzeć mecz, to myślimy, że nie był zawiedziony. Była piękna pogoda, mecz przy sztucznym świetle, była walka, dramaturgia, padały bramki, a samo rozstrzygnięcie meczu zapadło w ostatniej 93 minucie meczu.

0:1 Jakub Rompca, asysta Kamil Klimczak WKS GRYF II Wejherowo;

1:1 Barca Bolszewo;

2:1 Barca Bolszewo.

Mimo dużej przewagi gryfów przez całe spotkanie to do kolejnej rundy Pucharu Polski awansowała Barca Bolszewo.

Żółto - Czarni stworzyli tyle sytuacji bramkowych, że można było by obdarować nimi kilka meczy. Ale jak to się mówi kolokwialnie "liczy się to co w sieci".

Szkoda, dobrze grającej młodzieży gryfa , stracili bramkę kuriozum, po tzw wrzutce na aferę w 93 minucie meczu. Zakotłowało się w polu karnym i .... Nic nie poradzimy, przegrywamy, głowy podniesione wysoko w weekend kolejna kolejka ligowa i walka o punkty.

Barca Bolszewo - WKS GRYF II Wejherowo 2:1(1:1)

1921 Historia, która trwa...