Trzy punkty na Wzgórzu Wolności.

Swoje ligowe, wiosenne rozgrywki rozpoczęli również 5 ligowcy.

Jak śpiewają kibice Liverpoolu - „po każdej burzy wychodzi słońce i słychać słowika śpiew ...”.

A my w Wejherowie mamy nie słowika, a „Wróbla” Jakub Wróblewski.

I chodź do końca burzy jest jeszcze bardzo daleko, ale w końcu pojedyncze, a w tym meczu podwójne promyki zaczęły przebijać się przez te gęste chmury naszej 5 ligowej rzeczywistości.

Drużynie rezerw potrzebne są ligowe punkty, jak tlen, aby sprostać zadaniu i wydostać się ze strefy spadkowej. Pierwszy kroczek kutemu zadaniu został zrobiony, inauguracyjne trzy punkty pozostały na Wzgórzu Wolności !!

WKS GRYF II Wejherowo – GTS Mokry Dwór 2:0(0:0)

Strzelec obu bramek dla żółto-czarnychJakub „Wróbel” Wróblewski.

Skład WKS- u – TUTAJ.

Wszystkie inne szczegóły tego meczu znajdziecie właśnie – TUTAJ.

A tam między innymi informacje ogólne, kartki, zmiany, formacje, statystyki i galeria zdjęć.

Terminarz ligowy – TUTAJ.

Komplet wyników 18 kolejki oraz tabela rozgrywek na naszej stronie internetowej – www.gryfwejherowo.com.pl TUTAJ.

1921 Historia, która trwa …