Ligowo w wykonaniu juniorów.

Oba nasze zespoły WKS GRYF Wejherowo juniora „C” przystąpiły do meczów ze sporymi kłopotami personalnymi.

C1 WKS GRYF Wejherowo – MKS Gryf Tczew 0:12;

C2 Gdyńska AP Dąbrowa – WKS GRYF Wejherowo 16:1

Duża liczba urazów i kontuzji okroiła już i tak wąskie kadry drużyn. W obliczu powyższego, cieszy ambitna postawa naszych zawodników, dla których cotygodniowe mecze, szczególnie w lidze wojewódzkiej - nie są łatwe. Chłopcy czynią jednak zauważalne postępy i krok po kroku poprawiają swoje umiejętności. Wierzymy, że powoli będzie to też widoczne w osiąganych rezultatach. Scenariusz obu spotkań był podobny: początkowo duża determinacja i próba szukania swoich szans z kontrataku, wraz z upływem sił i krótką ławką rezerwowych, przeciwnicy wykorzystywali właśnie tą przewagę bardzo skutecznie. Nie poddajemy się jednak i pracujemy dalej!

Kolejne mecze ligowe:

C2 Trampkarz, Sobota 02.04.2022r. godz. 14:00, mecz odbędzie się na boisku w Połchowie ul. Dworcowa 3

WKS GRYF Wejherowo – Kaszuby Połchowo

C1 1 liga woj. Trampkarz, niedziela 03.04.2022r. godz. 15:00, Stadion Miejski w Lęborku ul. Janusza Kusocińskiego.

Lew Lębork – WKS GRYF Wejherowo