Celny strzał, to za mało.

14 kolejka Keeza 5 ligi nie przynosi naszej drużynie zdobyczy punktowej. Przegrywamy niestety po słabym występie, aż 4:1. W pierwszej połowie to gospodarze byli stroną przeważającą. Do 40 minuty gry oddali kilka strzałów na bramkę, mieli również kilka rzutów rożnych. Przy niemocy gryfitów, którzy pierwszy raz zagrozili bramce Jaguara w 40 minucie i to bardzo skutecznie. Rzut wolny egzekwował Kamil Klimczak, a piłkę skierował do bramki Jaguara kapitan drużyny Jakub Rompca. I to wystarczyło aby schodzić na przerwę prowadząc 0:1.

Druga odsłona, to śmielsza gra w ofensywie żółto-czarnych. W pierwszych jej dziewięciu minutach to my stworzyliśmy sobie dwie dogodne akcje pod bramką rezerw Jaguara. Może gdyby inne decyzje w wykończeniu akcji podjął Kacper Dymarczyk, to mogło by być różnie z przebiegiem dalszej części meczu. A tak w 60min. Gospodarze strzelają bramkę kontaktową na 1:1. Po niej jak to się mówi kolokwialnie gospodarze „dostali wiatru w żagle”. Przewagę swoją udokumentowali jeszcze trzema bramkami. Wynik końcowy, odzwierciedla niestety słabą grę wejherowian. Gospodarze wygrywają zasłużenie i wysoko 4:1. Niestety jeden celny strzał to za mało aby wywieść korzystny rezultat.

Jaguar II Gdańsk – WKS GRYF II Wejherowo 4:1(0:1)

Więcej o meczu – TUTAJ

Terminarz i wyniki KEEZA 5 ligi – TUTAJ

Tabela ligowa 5 ligi – TUTAJ

Można by powiedzieć, w piłce nie ma porażek, są tylko lekcje – gramy dalej !!!

A kolejny mecz mistrzowski i szansa na punkty ligowe, już w pierwszy weekend listopadowy tj. 05.11.2023r. na Wzgórzu Wolności, będziemy gościć drużynę Orkana Rumia. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godz. 12:00.