GKS II Kolbudy Gospodarze

Paweł Cisewski Trener

GKS_Kolbudy2

20.09.2015

Bezbramkowym remisem zakończył się niedzielny mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy GKS II Kolbudy a Koroną
Cedry Małe.

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, jednak żadna z nich nie należała do kategorii stuprocentowych. Na uwagę zasługują przede wszystkim dwa ładnie wykonane rzuty wolne, po których obaj bramkarze musieli się trochę napocić, żeby złapać piłkę. Poza tym warty odnotowania pozostaje fakt, że dla GKS II należał się w pierwszej połowie ewidentny rzut karny po faulu na Arkadiuszu Romankiewiczu.

Po tej kolejce Korona pozostała liderem rozgrywek ale pierwszy raz w sezonie nie zdołała wygrać meczu. Dla Kolbud był to dopiero czwarty punkt zdobyty w tym sezonie i w ligowej tabeli plasują się na 10 pozycji. Za tydzień rezerwy wyjeżdżają do Rusocina na mecz z miejscowym GTS. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godz.16