AS Kolbudy Gospodarze
MKS SOLAR Władysławowo Goście

25.06.2023

AKADEMIA SPORTU KOLBUDY - MKS WŁADYSŁAWOWO 2:0 (0:0)

Bramki: Dampc Marcin 58’, Dziadkowiec Sebastian 72’

Do meczu przystępujemy bez Przemka Srok (służba wojskowa), Adama Pankiewicza, Arkadiusza Proeny i pauzujących za kartki Cezarego Gołubińskiego i Sebastiana Rybandta. Brak pięciu podstawowych zawodników to poważne ubytki.

Pierwsza polowa bez bramek i większych emocji. Warte uwagi dwie nasze akcje zakończone strzałami Klechy i Igora Czyż.

Tuż po wznowieniu gry „setki” nie wykorzystał Klecha, który w sytuacji sam na sam tylko „zatańczył” przed bramkarzem nie decydując się na strzał… Po kolejnych dziesięciu minutach po błędach w naszej defensywie pada bramka dla gospodarzy autorstwa Marcina Dampc. W siedemdziesiątej drugiej minucie pada kolejna bramka dla Kolbud i ponownie po błędzie indywidualnym. Tym razem naszego bramkarza oszukał Sebastian Dziadkowiec. W końcówce meczu debiut w pierwszym zespole zalicza Mateusz Ceynowa, który mógł zostać bohaterem meczu mając dwie niewykorzystane „setki”.

Miotk Piotr - Formella Oskar, Kleser Krzysztof, Kwaśnik Marek (C), Czyż Igor (M) - Szymański Przemysław, Dawidowski Kacper, Wesserling Mateusz, Klecha Dominik - Bizewski Konrad (M) - Ilanz Sylwester

Zmiany: 46’ Żyndul Jakub (M) za Bizewski Konrad, 53’ Czyż Tymoteusz (M) za Szymański Przemysław, 85’ Ceynowa Mateusz za Ilanz Sylwester

Nie zagrali: Stolarski Józef

Żółte kartki: Sadło Mateusz, Pawelczyk Dawid, Jaroszek Piotr - Kwaśnik Marek, Kleser Krzysztof, Formella Oskar