Tylko punkt !

W meczu „za sześć” punktów zdobywamy tylko punkt !

Remisem zakończył się mecz 12 kolejki drugiego zespołu WKS-u w KEEZA V lidze.

WKS GRYF II Wejherowo – GKS Sierakowice 1:1(0:1)

Nasz zespół zagrał dwie bardzo różne połowy. W pierwszej zespół zagrał bardzo „schowany”. Gryfici grali bardzo „szarpaną” piłkę. Akcje się nie zazębiały, było dużo strat i przegranych pojedynków 1 na 1. Przeciwnik te niezdecydowanie i nerwowość w grze żółto-czarnych wykorzystał w 9 minucie gry, gdy przeprowadził szybką akcję ofensywną, która przyniosła gościom prowadzenie do przerwy.

W drugiej połowie zobaczyliśmy na boisku inny zespół WKS-u. Gra zaczęła być dokładniejsza i płynniejsza. Dzięki temu wejherowianie zaczęli stwarzać sobie wreszcie sytuacje bramkowe. Wynikiem dobrej gry jest bramka kontaktowa.

Jej strzelcem jest Kamil Klimczak. Jeszcze kilkakrotnie gryfici stwarzali sobie sytuacje dogodne do zmiany wyniku spotkania. W ostatnich sześciu minutach meczu żółto-czarni stworzyli sobie dwie akcje, które powinny zakończyć się bramką, a nie uzyskać tylko miano stuprocentowych sytuacji. Zabrakło chyba zimnej krwi przy finalizacji tych akcji. Tym bardziej wielka szkoda, iż cała pula punktowa musiała rozłożyć się na dwa zespoły, a nie została w całości na Wzgórzu Wolności.

Skład i inne informacje o meczuTUTAJ

Terminarz i wynikiTUTAJ

Tabela 5 ligiTUTAJ

Galeria zdjęćTUTAJ