Rewanż za rundę jesienną .

Drużyna z Trąbek Wielkich zrewanżowała się gryfitom za rundę pierwszą.

W pierwszej odsłonie właśnie to żółto -czarni wygrali z Orłem w takim samym rozmiarze bramkowym.

WKS Gryf ll Wejherowo - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1-3 (0-2).

Niestety gospodarze w 20 kolejce KEEZA 5 ligi nie punktują. To rywal wywozi cenne dla siebie trzy punkty.

Choć nie wiadomo jak by się potoczyła dalsza gra, gdyby to gryfici wykorzystali sytuację stuprocentową na początku spotkania. Podopieczni trenera Tomasza Albeckiego powinni otworzyć wynik meczu i prowadzić 1:0, niestety tak się nie stało. Do przerwy to goście strzelają dwie bramki ( min.26 i 37) Po zmianie stron wejherowianie mają rzut karny, którego strzelcem jest Julian Goyke.  Jak to się mówi kolokwialnie żółto -czarni złapali kontakt z rywalem. Lecz to Orzeł strzela w67min. swoją trzecią bramę tego dania i jak się okazuje pieczętuje swoją wygraną nad gryfem.

Więcej o meczu - TUTAJ

1921 Historia, która trwa...