„ ooooo to jest właśnie GRYF Wejherowo ...”

Mecz 23 kolejki RWS Investment Group 4 ligi to prawdziwy sportowy horror.

Przed samym meczem Wzgórze Wolności uczciło minutą ciszy, zmarłego wiernego kibica Wejherowskiego Gryfa –

Kazimierza Sobczyńskiego. Jeszcze raz składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim.

W sytuacjach boiskowych na początku meczu to właśnie żółto-czarni przeważali, byli stroną dominującą, a Radunia grała jak typowy „bokser” punktowała, wykorzystywała każdy nawet najmniejszy błąd wejherowian. Zadała w pierwszej połowie trzy ciosy( w 14, 21 i 35 min.). Gryfici do przerwy zdołali odpowiedzieć tylko raz. Od 30 min. gry nasz zespół musiał radzić sobie w dziesiątkę(czerwona kartka), a w końcówce kontuzja spowodowała iż graliśmy w dziewięciu.

Gryfici to zespół charakterny walczący do końca, a potwierdzeniem był właśnie ten mecz.

Z wydawało się klęski 0:3, zdołali wyciągnąć wynik, aby zdobyć chodź punkt.

Brawa dla zespołu i wielki szacunek za walkę do końca.

WKS GRYF Wejherowo – Radunia II Stężyca 3:3(1:3)

więcej o meczu – TUTAJ

terminarz i komplet wyników – TUTAJ

tabela 4 ligi – TUTAJ

Najbliższe emocje piłkarskie już w środę(10.04), kolejna runda Pucharu Polski. Na Wzgórzu Wolności będziemy gościć zespół Sparty Sycewice. Rozpoczęcie spotkania godzina 16:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców naszej drużyny.