WKS GRYF II Wejherowo - GKS Sierakowice 1:1(0:1)

Strzelcem bramki dla żółto-czarnych był Dominik Leja.

Skład WKS GRYF Wejherowo – TUTAJ.

Kary indywidualne – TUTAJ.

Tabela 5ligi, komplet wyników – TUTAJ.

Szczegóły meczu – TUTAJ.

Zapraszamy jak zawsze na naszego fanpage'a na Facebooka, tam kilka akcji z meczu.

Całe spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Goście to nasi sąsiedzi w ligowej tabeli i na pewno chcieli wywieść chociażby punkt z wyjazdowego spotkania. Co w finalnym rozrachunku udało im się. Oczywiście też i oni mieli swoje sytuacje aby zdobycz punktowa była większa.

To goście przecież prowadzili do przerwy 0:1. Gryfici mieli swoją pierwszą 100% szansę na zmianę wyniku w 43 min. pierwszej połowy, a mianowicie Daniel Kwidziński nie strzelił rzutu karnego. Nie udało się strzelić tak zwanej bramki do szatni, a szkoda bo nie wiadomo jak by to się ułożyło w dalszych minutach meczu.

Wyrównanie padło 1:1 w 57min. drugiej odsłony za sprawą indywidualnej akcji Dominika Leja. Zawodnicy Gryfa mogą być źli sami na siebie, że jest tylko zdobyty 1 punkt. W niektórych akcjach ofensywnych przede wszystkim, brakowało przysłowiowej kropki nad „i”, aby wszystko zagrało. Niekiedy po prostu w indywidualnych akcjach żółto-czarnych wydzierały się złe wybory zagrań, niedokładność i mnóstwo strat w akcjach 1na1. Dużo do życzenia także można było by mieć przy wykonywaniu stałych fragmentów gry, chociażby rzuty różne, z których to nie stwarzali przeciwnikowi żadnych zagrożeń. Między innymi z tych wyżej wymienionych aspektów gryfitów jest tylko punkt, a nie ich komplet.

W meczu tym zadebiutował w barwach Wejherowskiego Gryfa na pozycji środkowego obrońcy Mykola Yanishevskyi

Witamy Mykola na pokładzie żółto - czarnych i życzymy powodzenia.