Osiem minut Gości.

27 kolejka RWS Investment Group 4 ligi niestety nie przynosi naszej drużynie zdobyczy punktowej. Po dość szybkim prowadzeniu w meczu (14min. Krystian Faltyński) nic nie wskazywało iż Gryfici nie zdobędą kompletu punktów na Wzgórzu Wolności. A do zdobycia kolejnych bramek w obu połowach meczu żółto-czarni mieli naprawdę dużo. Kultowe porzekadło iż niewykorzystane sytuację się mszczą jak najbardziej pasowało do tego spotkania. Między 78 a 86 minutą meczu goście wykorzystują sytuację i strzelają gospodarzom dwie bramki. Niestety zabrakło tego czegoś, co nie pozwoliło gryfitom chociażby zremisować, a sytuacje do tego były nawet w końcówce spotkania. To druga przegrana z rzędu i co za tym idzie jedno oczko lądujemy niżej w ligowej tabeli.

WKS GRYF Wejherowo – Sparta Sycewice 1:2(1:0)

więcej o meczu – TUTAJ

wyniki 27 kolejki - TUTAJ

tabela ligowa RWS Investment Group 4 ligi – TUTAJ

Kolejne spotkanie to mecz wyjazdowy, 11.05 sobota godz. 17:00, przeciwnikiem będzie drużyna Pomezanii Malbork.