Gedania II Gdańsk - MKS SOLAR Władysławowo

Gedania II Gdańsk Gospodarze
MKS SOLAR Władysławowo Goście

12.05.2024

GEDANIA II GDAŃSK - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 2:2 (0:0)

Bramki: Burkhardt Bartłomiej 69’, Pawlak Igor 71’ – Srok Przemysław 55’, Proena Arkadiusz 80’

75’ po dwóch żółtych kartkach boisko opuszcza Bławat Bartosz

Do Gdańska udaliśmy się po komplet punktów. Zadanie nie było łatwe do wykonania. Gospodarze uzupełnieni rezerwowymi z sobotniego meczu trzeciej ligi na czele z Krzysztofem Bąk. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły przeciętne widowisko. Prawdziwe emocje rozpoczęły się w drugiej odsłonie meczu. Na prowadzenie wychodzimy w pięćdziesiątej piątej minucie. Przy asyście Klechy, ładną bramkę zdobył bardzo aktywny dziś Przemysław Srok.

I BYŁA KOŁYSKA DLA NASZEGO NIEOBECNEGO DZIŚ KAPITANA MARKA, ARLETTY i MAŁEJ POLI.

Po kilku minutach wynik mógł podwyższyć Konrad Bizewski. Sześćdziesiąta dziewiąta minuta meczu, dośrodkowanie z rzutu wolnego. Do wyrównania doprowadza Bartłomiej Burkhardt. Mija chwila i już przegrywamy po zamieszaniu podbramkowym i bramce Igora Pawlaka. Te dwie minuty wstrząsnęły naszym zespołem. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasy gry boisko za drugą żółtą kartkę opuszcza Bartosz Bławat. Wkrótce do wyrównania doprowadza Arkadiusz Proena po ponownej asyście Klechy. Remis nie zadawalał żadnej ze stron. Doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Proena. Pozycję strzelecką miał też Tymoteusz Czyż a po drugiej stronie Siwonia. Dwukrotnie zmierzającą do siatki piłkę wybija Piesik.

W najbliższą sobotę kolejny jakże ważny mecz ligowy. Na Żwirowej podejmiemy rezerwy Arki Gdynia.

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Kleser Krzysztof, Piesik Michał, Czyż Igor (M) - Srok Przemysław, Dawidowski Kacper, Ronkowski Przemysław, Klecha Dominik - Bizewski Mikołaj (M) - Proena Arkadiusz (C)

Zmiany: 46’ Bizewski Konrad (M) za Bizewski Mikołaj, 72’ Czyż Tymoteusz (M) za Pankiewicz Adam, 77’ Szymański Przemysław za Srok Przemysław

Nie zagrali: Szweda Jan (BR), Formella Oskar, Burzyński Bartosz, Mazur Oleh

Żółte kartki: Bławat Bartosz 2, Bogdański Igor, Michalewski Mateusz - Dawidowski Kacper, Srok Przemysław