Majówka rozpoczęta porażką.

Zespół rezerw WKS GRYF II Wejherowo przegrywa swój wyjazdowy mecz w Redzie z Orlętami. Niestety nie tak rozpoczęcie majówki miało wyglądać w wykonaniu zespołu żółto-czarnych. Gryfici musieli uznać tego dnia wyższość przeciwnika i nadal bez zdobyczy punktowej w kolejnym meczu, zajmują niechlubne ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W tym meczu trenerzy mieli w swoim składzie aż 15 młodzieżowców. Co daje nadzieję iż młodzi zawodnicy w piłce seniorskiej zbierają cenne doświadczenie i daje to możliwość patrzeć ze spokojem w przyszłość. A cytując klasykę, jak to śpiewają kibice Liverpoolu” Po każdej burzy wychodzi słońce i słychać słowika śpiew...” Do końca burzy to może jeszcze daleko, ale w końcu pojedyncze promyki zaczęły się przez te gęste chmury naszej 5 ligowej rzeczywistości przedzierać się i z wiarą dalej można patrzeć pozytywnie co przyniesie kolejne spotkanie.

Orlęta Reda – WKS GRYF II Wejherowo 4:0(2:0)

więcej o meczu – TUTAJ

galeria zdjęć – TUTAJ

wyniki 27 kolejki Keeza 5 ligi – TUTAJ

tabela Keeza 5 ligi – TUTAJ

A kolejne spotkanie w ramach 28 kolejki Keeza 5 ligi Gryfici rozegrają na własnym stadionie w najbliższą niedzielę (05.05br.) o godz. 11:00 z liderem rozgrywek, drużyną Czarnych Pruszcz Gdański.

1921 Historia, która trwa...